КИЇВ. 22 вересня. УНН. Президент Чехії Мілош Земан 21 вересня прийняв уповноваженого уряду з питань науки та досліджень в галузі охорони здоров’я в замку в Ланах Романа Примулу і призначив його міністром охорони здоров’я. Про це йдеться на сторінці чеського лідера у Facebook, передає УНН.
“Я не можу уявити нікого більш компетентного, щоб очолити боротьбу з другою хвилею пандемії. Я знаю, як добре ви боролися з першою хвилею. І я повністю вірю, що ви зможете впоратися з дуже і дуже складною ситуацією. Дозвольте побажати вам великих успіхів і удачі в роботі”, — сказав Земан.
Попередній міністр охорони здоров’я Адам Войтех оголосив про свою відставку в понеділок вранці.
Як повідомляв УНН, у Чехії почалася друга хвиля пандемії коронавірусу. За темпами поширення інфекції Чеська Республіка виявилася на одному з перших місць в Євросоюзі.
Переможцем війни історії та орденів може стати лише москва - голова МЗС Польщі
Вбивцю російського художника Семена Скрепецького затримали - Туск
Саміт G7 обговорить глобальну економіку разом з Індією, Бразилією та ще чотирма країнами
Volkswagen планує скоротити 100 тисяч робочих місць і закрити заводи - ЗМІ