З 14 по 20 вересня в столиці народилося 659 немовлят.
Про це повідомили у Міському науковому інформаційно-аналітичному центрі медичної статистики.
За минулий тиждень світ вперше побачили 308 дівчаток та 351 хлопчик, зокрема 8 двієнь.
Нагадаємо, що з 1 вересня почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги за пакунок малюка.
Ольга Косова
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
Зеленський розсекретив, чим сили ППО відбивали атаку зс рф на Київ
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро