КИЇВ. 23 вересня. УНН. Екіпаж Міжнародної космічної станції (МКС) буде перебувати в кораблі “Союз” в зв’язку з наближенням фрагмента космічного сміття. Про це йдеться в заяві, опублікованій у вівторок на сайті NASA, передає УНН.
У космічному відомстві США відзначили, що американські фахівці “спостерігають за невідомим фрагментом космічного сміття”. Він, як очікується, “пройде в декількох кілометрах від МКС”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NASA зафіксувало аномалію в магнітному полі над Землею
У заяві уточнюється, що буде проведена корекція орбіти комплексу. З метою обережності екіпаж “переміститься в корабель” Союз “, поки фрагменти не пройдуть повз станцію”.
Зараз на борту МКС знаходяться російські космонавти Анатолій Іванишин та Іван Вагнер, а також американський астронавт Кріс Кессіді.
Принц Вільям відзначив 44-річчя та День батька новим фото з донькою Шарлоттою
Зеленський завтра може знову зустрітися із Трампом
ЄС та всі країни G7 єдині у підтримці України - Кошта
Макрон на G7 переконуватиме Трампа продовжити підтримку України та тиснути на росію - ЗМІ