КИЇВ. 23 вересня. УНН. Екіпаж Міжнародної космічної станції (МКС) буде перебувати в кораблі “Союз” в зв’язку з наближенням фрагмента космічного сміття. Про це йдеться в заяві, опублікованій у вівторок на сайті NASA, передає УНН.
У космічному відомстві США відзначили, що американські фахівці “спостерігають за невідомим фрагментом космічного сміття”. Він, як очікується, “пройде в декількох кілометрах від МКС”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NASA зафіксувало аномалію в магнітному полі над Землею
У заяві уточнюється, що буде проведена корекція орбіти комплексу. З метою обережності екіпаж “переміститься в корабель” Союз “, поки фрагменти не пройдуть повз станцію”.
Зараз на борту МКС знаходяться російські космонавти Анатолій Іванишин та Іван Вагнер, а також американський астронавт Кріс Кессіді.
У держдумі рф пригрозили "рознести половину Фінляндії", адже вона "перетворюється на другу Україну"
Родина загиблої однорічної дитини вимагає оприлюднення відео після стрілянини поліції в Міссісіпі
Польські політики повертають українські нагороди через суперечку про УПА
Колумбія обирає президента між союзником Трампа та автором плану "Повний мир"