Президента США Дональда Трампа, після того, як у нього діагностували коронавірус, екстрено госпіталізували. Його відправили в медичний центр Уолтера Ріда в якості запобіжного заходу, щоб
“Я хочу подякувати всім за приголомшливу підтримку, сказав Трамп в відео. Я їду в госпіталь Уолтера Ріда. Я думаю, що у мене все добре, але повинні зробити так, щоб бути впевненими, що все буде добре. У першій леді все добре. Велике спасибі, я дуже ціную це і ніколи не забуду. Спасибі “, йдеться в зверненні Трампа.
Тим часом CNN повідомляє, що Трамп потрапив до лікарні, так як у нього піднялася температура, але вона не виходить за межі визначення “легкі симптоми”
Помічник по звязках з громадськістю Білого дому Алісса Фарах повідомила, що Трамп буде продовжувати працювати з президентського люкса лікарні, який обладнаний всім необхідним, щоб президент продовжив виконувати свої офіційні обовязки. Тому, за її словами, передачі влади на час хвороби Трампа не буде.
Важливо додати, що на захворювання Трампа коронавірусів вже, зокрема відреагував, лідер КНДР Кім Чен Ин. Він направив телеграму Трампу з побажаннями якнайшвидшого одужання.
“Я отримав несподівану новину про те, що ви і ваша дружина отримали позитивні результати тесту на коронавірус. Я направляю лист з висловленням співчуття вам і вашій родині. Бажаю від щирого серця вам і вашій дружині якнайшвидшого і повного одужання”, йдеться в телеграмі.
Варто відзначити, що після підтвердження коронавируса у Трампа, захворів
У рф підтвердили, що фрегат "Адмірал Григорович" здійснив попереджувальні постріли по британській яхті в Ла-Манші
росія виключила авіасалон МАКС із плану виставок на 2026 рік
Силовики запропонували путіну скасувати вибори до держдуми - у чому причина
Війна з Іраном коштувала США 40 мільярдів доларів та розігнала інфляцію - CNN