Дональда Трампа екстрено госпіталізували з коронавірусом

 Джерело

Президента США Дональда Трампа, після того, як у нього діагностували коронавірус, екстрено госпіталізували. Його відправили в медичний центр Уолтера Ріда в якості запобіжного заходу, щоб 74-річний Трамп в разі необхідності отримав негайну допомогу. Про свою госпіталізацію Трамп особисто повідомив у соцмережі, де опублікував перше відеозвернення після підтвердження у нього COVID-19. Американський глава подякував усім за підтримку і запевнив, що у нього і у першої леді США, його дружини Меланії, все добре, передає ONLINE.UA.

“Я хочу подякувати всім за приголомшливу підтримку, — сказав Трамп в відео. — Я їду в госпіталь Уолтера Ріда. Я думаю, що у мене все добре, але повинні зробити так, щоб бути впевненими, що все буде добре. У першій леді все добре. Велике спасибі, я дуже ціную це і ніколи не забуду. Спасибі “, — йдеться в зверненні Трампа.

Тим часом CNN повідомляє, що Трамп потрапив до лікарні, так як у нього піднялася температура, але вона не виходить за межі визначення “легкі симптоми” COVID-19. Лікар президента США Шон Конлі підтвердив Bloomberg, що Трамп відчуває себе стомленим, але він в гарному настрої, а у його дружини Меланії, яка також хворіє коронавірусів, м’який кашель і головний біль. Лікар уточнив, що американський президент після підтвердження діагнозу отримав “восьміграммовую дозу препарату [фірми] Regeneron” — це коктейль з антитіл до коронавірус, який, згідно з деякими дослідженнями, може знизити рівень вірусу в крові. Крім того, зазначив Конлі, Трамп брав “цинк, вітамін D, Фамотидин, мелатонін і аспірин”.

Помічник по зв’язках з громадськістю Білого дому Алісса Фарах повідомила, що Трамп буде продовжувати працювати з президентського люкса лікарні, який обладнаний всім необхідним, щоб президент продовжив виконувати свої офіційні обов’язки. Тому, за її словами, передачі влади на час хвороби Трампа не буде.

Важливо додати, що на захворювання Трампа коронавірусів вже, зокрема відреагував, лідер КНДР Кім Чен Ин. Він направив телеграму Трампу з побажаннями якнайшвидшого одужання.

“Я отримав несподівану новину про те, що ви і ваша дружина отримали позитивні результати тесту на коронавірус. Я направляю лист з висловленням співчуття вам і вашій родині. Бажаю від щирого серця вам і вашій дружині якнайшвидшого і повного одужання”, — йдеться в телеграмі.

Варто відзначити, що після підтвердження коронавируса у Трампа, захворів COVID-19 і глава його передвиборчого штабу Білл степу. У спостерігаються “слабкі симптоми, як при грипі”, тому він планує працювати вдома до завершення терміну карантину.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *