КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Мер Києва Віталій Кличко ніколи не керував столицею самостійно. Це робили і продовжують робити його друзі-бізнесмени. Про це у коментарі УНН розповів експерт в галузі містобудування, член Української академії архітектури Віктор Глеба.
“Я знаю Кличка, знаю з 1991 року. З 1997 року ми разом працювали в УБК (Українська будівельна компанія, — ред.). Я був архітектором Ігоря Михайловича (Суркіса, — ред.), він був головним спортсменом Ігоря Михайловича (Суркіса, — ред.), і я знаю, що Кличко завжди залежав від сильних людей. Від кримінальних авторитетів, які керують країною, які ділять на таможні бюджет, які чорний кеш розподіляють по всім вертикалям влади”, — каже Глеба і додає, що й зараз Кличком керують інші.
“Кличко як не керував містом самостійно, так і не керує. Кличко любить гроші більше, ніж киян. Думаю, що на білбордах УДАРу доречно написати: „Удар завжди за бабло, а Віталік — за гроші“. Та й що з Кличка взяти? Його сім’я за кордоном, жінка за кордоном, всі активи за кордоном, бізнес за кордоном, про яких киян ми говоримо? Тільки про смотрящих і залишилося говорити”, — додає він.
Він додав, що Київ позбудеться “смотрящих” тільки тоді, коли Кличко залишить посаду мера.
“Сподівання, що смотрящі покинуть Київ є, а от переконання у цьому — немає. Якщо Кличко лишиться на посаду. Бо я проаналізував список партії УДАР і розумію, що мер Кличко після перемоги буде з тими самими людьми ділити пиріг. … Одним словом, мафія”, — каже Глеба.
Нагадаємо, за словами політолога Юрія Палійчука, спікери партії Порошенка — ЄС — працюють у Кличка “агітаторами”.
Трамп вимагає в оборонних компаній США пришвидшити виробництво озброєння
Мадяр і Мецола обговорили можливе скасування процедури ЄС щодо верховенства права проти Угорщини
Рада проведе позапланове засідання через 40 млрд грн для Міноборони
ВАКС продовжив строк тримання під вартою для Галущенка, але зменшив заставу