Міністерство охорони здоров’я закликає посилити контроль за дотриманням карантина на ринках та інших місцях скупчення людей. Це пов’язано з тим, що цьому тижня щодня фіксується понад 4 000 нових випадків COVID-19.
Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
За його словами, у МОЗ немає повноважень контролювати дотримання карантину, тому він в черговий раз просить контролюючі органи посилити заходи.
“Щоб посилили контроль… особливо в тих місцях, де у нас такі великі масові скупчення людей. Ну, наприклад, ті ж самі ринки. Тому що ми можемо побачити, що в магазинах і супермаркетах намагаються якось встановлювати контролюючі заходи… Я ще раз хочу звернути увагу, у нас збільшується кількість людей, у яких тяжкий перебіг хвороби”, – додав Степанов.
Нагадаємо, згідно з новим карантинним зонуванням, з наступного тижня “червона зона” буде діяти в Каневі та Тернополі. У них будуть найбільш жорсткі обмеження.
Столиця України Київ залишиться в “жовтій зоні”.
Черги на кордоні з Польщею - автобуси чекають по 12 годин
Погода в Україні 22 червня - до +31, але місцями дощі з грозами
Виплати від держави 2026 - як постраждалому від обстрілів бізнесу отримати до 16 млн гривень
Дача Медведчука на 220 га державного лісу - шістьом посадовцям оголосили підозру