З коронавірусом в Україні з кожним днем госпіталізують все більше пацієнтів. На даний момент заповнено вже понад 50% ліжко-місць по всій країні.
Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
За його словами, на сьогодні в лікарнях з коронавірусом знаходяться 16 076 осіб.
“Ця цифра збільшується кожен день… Це говорить про те, що кількість людей з протіканням хвороби у важкій або середньо-тяжкій формі зростає… У нас заповнюються ліжко-місця, на сьогодні це 53,9% в цілому по Україні”, – заявив Степанов.
Він також додав, що у зв’язку з цим підписав розпорядження про введення ще п’яти лікарень у різних регіонах до переліку тих, які приймають пацієнтів з COVID-19.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зафіксовані відразу два антирекорди щодо коронавірусу. Зокрема, кількість нових випадків досягла позначки 4 661, а добова смертність за 2 жовтня склала 92 особи.
Раніше у Міністерстві охорони здоров’я заявили про швидке зростання кількості середніх і важких хворих на COVID-19.
Оренда житла в Україні - які податки для власників і які штрафи за несплату, пояснення юриста
Робота в Україні на літо 2026 - у яких сферах та регіонах найвищі зарплати
Поліція викрила шахраїв, які виманили понад 1 млн грн під виглядом благодійних фондів
Заманив 7-річну дівчинку, зґвалтував і вбив - в Одесі чоловік отримав довічне ув’язнення