Міністерство охорони здоров’я закликає посилити контроль за дотриманням карантина на ринках та інших місцях скупчення людей. Це пов’язано з тим, що цьому тижня щодня фіксується понад 4 000 нових випадків COVID-19.
Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
За його словами, у МОЗ немає повноважень контролювати дотримання карантину, тому він в черговий раз просить контролюючі органи посилити заходи.
“Щоб посилили контроль… особливо в тих місцях, де у нас такі великі масові скупчення людей. Ну, наприклад, ті ж самі ринки. Тому що ми можемо побачити, що в магазинах і супермаркетах намагаються якось встановлювати контролюючі заходи… Я ще раз хочу звернути увагу, у нас збільшується кількість людей, у яких тяжкий перебіг хвороби”, – додав Степанов.
Нагадаємо, згідно з новим карантинним зонуванням, з наступного тижня “червона зона” буде діяти в Каневі та Тернополі. У них будуть найбільш жорсткі обмеження.
Столиця України Київ залишиться в “жовтій зоні”.
Власники нерухомості наростили сплату податку на 13% - де найбільше
Що святкують 15 червня в Україні та світі
На тютюновому підприємстві викрили несплату податків на 2,3 млрд грн - ексдиректору оголосили підозру
рф вдарила КАБами по ринку у Васильківці - дев'ятеро поранених, є руйнування