Нерегульовані пішохідні переходи у Голосіївському та Святошинському районах стали безпечнішими. Їх облаштували пристроями примусового зниження швидкості.
Про це повідомили у КП «Центр організації дорожнього руху».
– Таким чином ми захистили «зебру» в Сільськогосподарському провулку поблизу Національного університету біоресурсів і природокористування та еколого-природничого ліцею №116, – розповіли у комунальному підприємстві.

Також «лежачі поліцейські» встановили біля двох пішохідних переходів на перехресті проспекту Гната Юри та вулиці Петра Курінного (до впровадження світлофорного регулювання).

Нагадаємо, на Печерську встановили 33 делініатори.
Олександр Михайлов
Щонайменше четверо загиблих та десятки поранених - Київ зазнав комбінованої атаки ворога
Bolt назавжди заблокував акаунт водія після смертельної ДТП у Києві, а також змінила ще низку правил
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві
Не вніс в декларацію 9,6 млн грн - заступнику директора Київзеленбуду повідомили про підозру