Війська рф атакували Новгород-Сіверську райдержадміністрацію на прикордонні Чернігівщини. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов, інформує УНН.
Деталі
За його словами, внаслідок влучання ударного БпЛА типу “Герань” будівля РДА “практично знищена”.
Ворог цілеспрямовано б’є по цивільній та адміністративній інфраструктурі, намагаючись залякати людей і дестабілізувати життя прикордонних громад
Він додав, що інформацію щодо постраждалих нині уточнюють.
Нагадаємо
9 лютого внаслідок нічної атаки російських дронів по Новгороду-Сіверському загинув 71-річний чоловік, четверо людей були поранені.
Черги на кордоні з України - які пункти пропуску найменш завантажені влітку
росіяни вдарили по пересувному відділенню Укрпошти у Нікополі, поранено водія
Купівля та оренда житла 2026 - у яких регіонах України найважче знайти однокімнатну квартиру
Погода в Україні 13 червня - прийшло похолодання, можливі грози та град