У німецькому Мюнхені розпочалася зустріч міністрів закордонних справ держав G7 та України. Серед питань – мирні зусилля та посилення ППО, повідомили в МЗС України, передає УНН.
Деталі
“У Мюнхені розпочалася зустріч міністрів закордонних справ держав Групи семи та України. У центрі уваги – мирні зусилля та всебічна підтримка України, зокрема посилення енергетичної стійкості та систем ППО”, – повідомили в МЗС.
Участь у зустрічі, як видно на оприлюдненому відео, бере й держсекретар США Марко Рубіо.
Доповнення
Голова МЗС Андрій Сибіга провів зустріч з міністром закордонних справ Китаю Ван Ї. Китай вирішив надати Україні додатковий пакет гуманітарної енергетичної допомоги.
Австралія вперше зафіксувала на материку смертельний пташиний грип H5
Пацієнти з Еболою тікають із лікарень у Конго через голодну кризу
Ізраїль схвалив продовження військової операції на півдні Лівану після нової угоди про перемир'я
Рейтинг "єдиної росії" впав на третину за пів року до 16% - розвідка