Тиск води в Києві слабкий через відключення світла ДТЕК 9 березня – в яких районах

Джерело

В яких районах Києва може бути слабкий тиск води

Мешканцям і гостям столиці розповіли, що у зв’язку з аварійним відключенням ДТЕК (компанії, яка забезпечує транспортування електроенергії з магістральної мережі до споживача), були знеструмлені об’єкти “Київводоканалу”.

Зазначається, що через це може спостерігатись слабкий тиск у водопровідних мережах таких районів міста:

  • Солом’янський;
  • Святошинський;
  • Голосіївський;
  • Подільський.

“Фахівці працюють над стабілізацією ситуації”, – підсумували у прес-службі водопостачального підприємства.

Публікація “Київводоканалу” (скриншот: facebook.com/vodokanal)

Ситуація з електроенергією в Україні

Варто зазначити, що в лютому перший віцепрем’єр – міністр енергетики України Денис Шмигаль визнав: ситуація з електропостачанням складна через суттєві пошкодження ворогом об’єктів енергетики.

Водночас він повідомив, що фахівці:

При цьому деякі країни світу стали ключовими постачальниками електроенергії в Україну.

Нещодавно стало відомо, що Україна відновила експорт електроенергії до Європи.

Однак це не означає масштабного виведення електроенергії з країни.

Йдеться лише про невеликі обсяги, які з’являються у певні години через тимчасовий профіцит генерації.

Схожі повідомлення