Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичної інфраструктури у кількох областях України частина споживачів залишилася без електропостачання, найбільш складна ситуація спостерігається на Донеччині та Херсонщині. Про це повідомляє Міненерго, пише УНН.
Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово залишаються без електропостачання
Найскладнішою наразі є ситуація на Донеччині та Херсонщині, де через пошкодження енергооб’єктів знеструмлена найбільша кількість споживачів.
Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово.
На Сумщині під час ліквідації наслідків ворожої дронової атаки внаслідок повторного удару поранення отримали двоє енергетиків. Постраждалих доставили до лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.
Застосування обмежень електропостачання сьогодні не прогнозується. Інформацію про можливі зміни в енергопостачанні рекомендується уточнювати на офіційних ресурсах операторів системи розподілу.
Активне споживання електроенергії доцільно перенести на денні години — з 10:00 до 16:00. Споживачів закликають раціонально використовувати електроенергію.
Що святкують 15 червня в Україні та світі
Пляжі в Одесі - перші 13 зон відкриті для купання
Київ для ЗСУ виділяє додаткові 2 млрд грн - на що підуть кошти
Зеленський закликав українців уважно реагувати на повітряні тривоги найближчими днями