У мобільному застосунку “Армія+” з’явився новий статус для військових, які повертаються після самовільного залишення частини. Про це повідомляє УНН з посиланням на онлайн-медіа Міністерства оборони України АрміяInform.
Деталі
Відтепер у даному застосунку після погодження рапорту в Армія ID автоматично з’являється біла стрічка зі статусом “У дорозі”. Він означає наступне:
- військовий добровільно повертається на службу;
- рапорт погоджено;
- його очікують у визначеній частині.
Термін дії даного статусу для різних військових і воєнізованих формувань виглядає так:
- 5 діб на прибуття – для Збройних сил і Державну
спеціальну службу транспорту України; - 48 годин після наказу – для Національної гвардії
України; - через рекрутинговий центр – паперовий припис (також
5 діб).
Якщо вас зупинили в дорозі – треба показати “білу стрічку” в Армія ID + рапорт в “Армія+” або пред’явити паперовий припис.
Нагадаємо
Міністерство оборони України запустило програму добровільного повернення з самовільного залишення частини через застосунок “Армія+”. Військовослужбовці, які самовільно залишили військову частину до 12 червня 2026 року, можуть повернутися на службу за спрощеною процедурою та самостійно обрати новий підрозділ до 20 вересня 2026 року.
Оперував у Odrex попри судову заборону – як PR обвинуваченого у медичній недбалості лікаря працює проти нього
рф атакувала зоопарк у Харкові: пошкоджено вольєри та поранено тварин
Україна оновить роботу банків та страховиків за правилами ЄС до 2028 року - Пишний
Міноборони пояснило правила нових бойових контрактів з гарантованою відстрочкою після служби