Кабінет міністрів виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко, передає УНН.
Деталі
Уряд додатково виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру міста. Кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом – повідомила Свириденко.
За її словами, проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти.
Доповнення
Відповідно до постанови №797 від 22 червня, Кабмін виділив Дніпровській міській тергромаді 175 млн 368 тис. 196 гривень на здійснення заходів з усунення аварій в житлових будинках після ракетних атак.
З них:
- понад 10,8 млн гривень на капітальний ремонт
житлового будинку по вул. Олеся Гончара, 40; - понад 46,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по проспекту О.
Поля, 59; - понад 14,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул.
Січеславська Набережна, 9; - понад 13,4 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча,
178; - понад 4,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча,
176; - понад 54,5 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча,
176А; - понад 16,5 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Гетьмана
Петра Дорошенка, 12; - понад 14 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул.
Старокозацька, 65.
Строк реалізації ремонтів – 2026 рік.
На Закарпатті другий день шукають 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси
Меморіал Героїв Небесної Сотні переходить до етапу будівництва
Погода в Україні на 19 червня - температура підвищиться, але дощі можливі
На кордоні з Польщею черги - перелік найбільш завантажених пунктів пропуску