Кабмін виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі після атак рф

Джерело

Кабінет міністрів виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко, передає УНН.

Деталі

Уряд додатково виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських атак на цивільну інфраструктуру міста. Кошти надійдуть зі спеціального Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, передбаченого Державним бюджетом – повідомила Свириденко.

За її словами, проєкти відновлення внесені місцевою владою до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови як публічні інвестиційні проєкти.

Доповнення

Відповідно до постанови №797 від 22 червня, Кабмін виділив Дніпровській міській тергромаді 175 млн 368 тис. 196 гривень на здійснення заходів з усунення аварій в житлових будинках після ракетних атак.

З них:

  • понад 10,8 млн гривень на капітальний ремонт
    житлового будинку по вул. Олеся Гончара, 40;
  • понад 46,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по проспекту О.
    Поля, 59;
  • понад 14,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул.
    Січеславська Набережна, 9;
  • понад 13,4 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча,
    178;
  • понад 4,6 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча,
    176;
  • понад 54,5 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Робоча,
    176А;
  • понад 16,5 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Гетьмана
    Петра Дорошенка, 12;
  • понад 14 млн гривень на капітальний ремонт житлового будинку по вул.
    Старокозацька, 65.

Строк реалізації ремонтів – 2026 рік.

Схожі повідомлення