У Сумах через ворожі атаки зазнали пошкоджень сортувальний центр, адміністративна будівля та поштове відділення. Сортувальний центр і відділення вже відновили роботу та обслуговують клієнтів, а в адмінбудівлі триває ліквідація наслідків.
Ворог також не припиняє бити по прифронтових містах області, зокрема по Білопіллю та Ворожбі. Смілянський наголосив, що у Білопіллі “Укрпошта” є єдиною компанією, яка працює там разом із комунальниками, поліцією та ДСНС.
“Ми розуміємо свою відповідальність, зокрема й за безпеку людей, тому перевели ці населені пункти на обслуговування пересувними відділеннями, які працюють залежно від безпекової ситуації”, – повідомив він.
У Нікополі окупанти почали цілеспрямовано “полювати” на автомобілі компанії. Щоб уберегти працівників і транспорт, “Укрпошта” розробляє нові безпекові маршрути, деталі яких не розголошує.
Попри постійні загрози, компанія продовжує надавати всі послуги мешканцям Нікополя. Однак клієнтів попереджають про можливі тимчасові зміни в розкладі роботи.
Робота з бронюванням та навчання - як підприємства в Україні долають дефіцит кадрів
Купівля та оренда житла 2026 - у яких регіонах України найважче знайти однокімнатну квартиру
Повістки поштою в Україні 2026 - правила вручення, терміни та відповідальність від ТЦК
Причетний до масового катування полонених - СБУ оголосила підозру тюремнику на Луганщині