Саміт між Великою Британією та Європейським Союзом, запланований на 22 липня у Брюсселі, перенесли після відставки прем’єр-міністра Кіра Стармера. Про це повідомляє BBC, пише УНН.
Деталі
Стармер мав провести переговори з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн та президентом Європейської ради Антоніу Коштою. Сторони планували обговорити співпрацю у сферах продовольчої безпеки, енергетики та мобільності молоді в межах курсу на перезавантаження відносин між Лондоном і Брюсселем.
За даними BBC, саме поглиблення співпраці з ЄС було одним із ключових напрямків політики Стармера після приходу до влади. Він розглядав це як важливий інструмент для стимулювання економічного зростання та відновлення позицій уряду.
Президент Європейської ради Антоніу Кошта підтвердив перенесення зустрічі.
Зараз нам точно потрібно це відкласти, але ми переглядаємо можливості цього нового саміту
Кошта також висловив сподівання, що наступник Стармера продовжить курс на зближення між Великою Британією та Європейським Союзом.
Але я бажаю, щоб його наступник зміг забезпечити продовження цього доброго шляху до перезавантаження наших відносин зі Сполученим Королівством
Моді та Карні прагнуть досягти торговельної угоди між Канадою та Індією до грудневого саміту G20
Axios дізналося зміст угоди з Іраном, яку Трамп готовий підписати
У москві помітили гелікоптер із платформою, яку можуть використовувати для розміщення ППО на дахах
ЄС розвиватиме власну ШІ-інфраструктуру для зменшення залежності від технологічних гігантів – фон дер Ляєн