У ніч на 23 червня російські окупанти обстріляли енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Без світла залишилися 34 тис. родин, повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Енергетики оперативно розпочали відновлювальні роботи. Вже за кілька годин електропостачання повернули всім родинам, які були знеструмлені внаслідок атаки
Нагадаємо
Через бойові дії та російські обстріли 23 червня без електропостачання залишилися споживачі у п’яти областях України. Йдеться про споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.
Ляшко пояснив, як відбувається розбронювання медиків для підсилення ЗСУ
Погода в Україні і Києві 12 червня несе грози і шквали - де похолодання
Спеціальний статус для прифронтових територій: Буданов анонсував напрацювання нового закону
У Харкові помер ще один рятувальник, поранений під час обстрілів рф 15 червня