Кабмін додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони

Джерело

Кабінет міністрів ухвалив рішення про додаткове спрямування 220 млн грн на потреби Сил оборони України. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, пише УНН.

Деталі

Голова уряду пояснила, що це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Куди підуть гроші:

  • 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
  • 70 млн грн – Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
  • ⁠50 млн грн – на діяльність Головного управління розвідки.

Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України

– наголосила Свириденко.

Схожі повідомлення