Ворожі атаки залишили без електропостачання частину шести областей, негода – одну, графіків не очікується, але слід економити у вечірній пік споживання, повідомили у Міненерго у п’ятницю, пише УНН.
Ворожі атаки
Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об’єктів частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях тимчасово залишаються без електропостачання
Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово, вказали у міністерстві.
Негода
“Через негоду без електропостачання залишається 2 населених пункти на Полтавщині”, – ідеться у повідомленні.
Ремонтні бригади працюють над відновленням.
Споживання
“Застосування обмежень сьогодні не прогнозується”, – вказали у Міненерго.
Активне енергоспоживання сьогодні, утім, радять перенести на денний час – з 10:00 до 16:00. “У вечірні години просимо споживачів, за можливості, ощадливо використовувати електроенергію – з 18:00 до 22:00. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – зазначили у міністерстві.
Трамп заявив про вільний вихід суден з Ормузької протоки після заяви Венса про підписання угоди з Іраном
Кабмін затвердив механізм виплат репарацій постраждалим від сексуального насильства через агресію РФ
ЄС оголосив про перший транш у 3,2 млрд євро з 90-мільярдного кредиту для України
Програми кредитування оборонки та енергетики планують розширити - Прем'єр