У ніч на 26 червня російські окупанти завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. Про це повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Ремонтні роботи потребують часу. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області
Нагадаємо
Через російські обстріли 26 червня без електропостачання тимчасово залишилися споживачі у шести областях. Українцям радять економити електроенергію ввечері.
Почаївська лавра пройде перевірку від ДЕСС щодо зв'язків із забороненою релігійною організацією
Перші 13 броньованих авто для евакуації поранених прибули в Україну - Ляшко
Авто, де перебувало шість дітей, потрапило у ДТП під Києвом: загинув дворічний малюк
росіяни вдарили по Шостці та поранили жінку з трирічною дитиною