Губернатор іркутської області ігор кобзєв доручив правоохоронцям перевірити випадки перепродажу пального за завищеними цінами на тлі дефіциту та багатокілометрових черг на автозаправках. Про це повідомляють російські ЗМІ, пише УНН.
Деталі
За словами кобзєва, окремі жителі скуповують паливо не лише для власних потреб, а й для подальшого продажу.
На жаль, деякі підприємливі громадяни почали спекулювати та перепродавати паливо за завищеними цінами. Це неприпустимо
Губернатор також стверджує, що багатокілометрові затори біля АЗС виникли через “штучний ажіотаж”. За його словами, влада розраховує стабілізувати ситуацію протягом 10-14 днів.
Напередодні мер іркутська пообіцяв встановити біотуалети біля автозаправних станцій через величезні черги, які утворилися через нестачу пального.
рф виправдовує свої агресивні дії міфами про "підготовку нападу НАТО" - пояснення ЦПД РНБО
Іран вимагає від суден реєстрації для проходу через Ормузьку протоку – ЗМІ
Що передбачає угода США та Ірану — перші подробиці
ООН попередила про загрозу гуманітарної катастрофи в обложеному місті Судану