Президент США Дональд Трамп у своїй соцмережі Truth Social підтвердив нові удари по іранських цілях і вкотре пригрозив Ірану знищенням. Про це повідомляє УНН.
Деталі
За словами глави Білого дому, американські літаки завдали удару по іранських сховищах ракет і дронів, а також по прибережних радіолокаційних станціях “за чергове порушення угоди про припинення вогню”.
Цілком можливо, що вони ніколи не винесуть уроку
Він також повторив погрози на адресу Тегерана.
“Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими і будемо змушені військовим шляхом довести до кінця те, що ми дуже успішно розпочали. Якщо це станеться, Ісламська Республіка Іран перестане існувати!” – попередив президент США.
Нагадаємо
В ніч на 28 червня американські військові завдали нових ударів по кількох цілях в Ірані. Зокрема, американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, сховища безпілотників та мінні загороджувальні споруди.
Генштаб ЗСУ повідомив про ураження центру космічного зв'язку у московській області
Трамп оголосив про угоду з Іраном та відкриття Ормузької протоки
Рютте їде до Вашингтона згладжувати напруженість між США та союзниками по НАТО
росія планує імпортувати бензин із Казахстану - Reuters