В ході конфлікту в Нагірному Карабасі армія Азербайджану вранці 3 жовтня перейшла в масштабний наступ. Атаки йдуть на північну і західну частину невизнаної республіки.
Про це повідомила у своєму Facebook представник Міноборони Вірменії Шушан Степанян.
“На північному і західному напрямках кордону Арцаха йдуть запеклі бої. Противник, зосередивши великі сили в цих районах, перейшов до атаки. Вірменські підрозділи припиняють просування ворога, завдаючи великих втрат”, – зазначила Степанян.
Крім того, вірменська сторона заявляє, що за сьогодні вже збили три літаки Військово-повітряних сил Азербайджану.
Тим часом Міністерство оборони Азербайджану публікує інформацію про втрати вірменської армії. У Баку стверджують, що за шість днів боїв знищили 230 танків і іншої бронетехніки, 250 артилерійських установок, мінометів, РСЗВ, 38 засобів ППО, 10 командних пунктів, 7 складів з боєприпасами, а також ракетний комплекс С-300.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінська група ОБСЄ запросила тишу в зоні боїв в Нагірному Карабасі для евакуації тіл загиблих.
Як заявили в невизнаній Нагірно-Карабахській республіці майже за тиждень боїв втрати Азербайджану нібито перевищили 3 тисячі осіб.
Омбудсмен направив моніторингову групу до полку "Скеля" через повідомлення про можливі катування військових
Кабмін передасть "Укрзалізниці" три арештовані тепловози Білоруської залізниці
Лук'янівський ринок в Києві будуть відновлювати чи ні - що кажуть у КМДА
Погода в Україні і Києві 16 червня - де чекати грози і що з температурою