Адміністрація президента США Джо Байдена уникає введення санкцій проти президента РФ Володимира Путіна і його оточення. Радники Байдена не впевнені, що санкції проти російської влади приведуть до відчутних результатів.
Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Politico.
Радники Байдена вважають, що санкції проти російських олігархів тільки посилять їх залежність від влади, і посилаються на приклади часів Обами і Трампа.
По-друге, кажуть джерела Politico, надмірно жорсткі заходи можуть призвести до кризи в Росії, а в цьому випадку російська ядерна зброя може потрапити в ненадійні руки.
Як зазначається, вищі посадові особи з американської адміністрації стверджують, що санкції проти російських олігархів тільки посилять їх залежність від держави.
Нагадаємо, Держдеп пояснив відсутність конкретних причин для санкцій в угоді щодо “Північного потоку-2”.
ЄС не має купувати газ і нафту в рф, якщо хоче змусити путіна до переговорів - глава МЗС Італії
Європу накриє екстремальна спека до 40 градусів найближчими днями
ОАЕ виплатять Ірану до 20 мільярдів доларів за припинення атак - Reuters
Рютте каже, путін має вирішити, чи хоче він переговорів, і розкрив витрати рф на війну