КИЇВ. 7 травня. УНН. Київ досягнув показника, який свідчить про взяття коронавірусної інфекції під контроль. Про це сказав на брифінгу у п’ятницю заступник міністра охорони здоров’я, головний санлікар України Віктор Ляшко, передає кореспондент УНН.
Цитата
“Про стабілізацію епідситуації свідчать дані виявлених позитивних випадків при проведенні досліджень методом ПЛР, а також шляхом використання швидких тестів з антигеном. Зокрема, місто Київ уже впродовж двох днів досягнув рекомендованого ВООЗ показника, який свідчить про взяття інфекції під контроль. Зокрема, в місті Києві показник виявлення позитивних випадків серед усіх протестованих не перевищує 5%”, — сказав Ляшко.
Деталі
За даними головного санлікаря, ще 5 областей не перевищують відсоток у 10% серед усіх протестованих. Зокрема це — Вінницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Херсонська і Чернівецька області.
Довідково
У Києві за минулу добу виявили 611 хворих на коронавірус. Померло 30 людей.
Кількість у понад 600 нових випадків COVID-19 фіксують в столиці другу добу поспіль.
"Дія" для купівлі алкоголю та штрафи за торгівлю в Instagram - що зміниться в Україні
Зміна клімату і підняття рівня моря загрожують Україні затопленням - прогноз вчених
Антарктика і станція Вернадський - де українці створили нову заповідну зону, фото
На Прикарпатті затримали чоловіка, якого підозрюють у сексуальному насильстві над дітьми