Заяви України про “паузу” в діалозі з Білоруссю завдають шкоди двостороннім відносинам, відповідальність за що буде нести офіційний Київ.
Про це заявили у пресслужбі білоруського МЗС.
“Білорусь не ставила діалог з Україною на так звану паузу – це ж не просто натискання кнопки на програвачі. Це конкретний збиток для тісних багатогранних відносин двох сусідніх держав. Відповідальність за можливі наслідки цього кроку лежить повністю на українській стороні, а також, як ми бачимо, на її старших зовнішньополітичних партнерах”, – йдеться у заяві.
У МЗС Білорусі назвали як мінімум дивними “запевнення про невтручання з одночасним публічним визнанням координації своєї (тобто української – ред.) з політичним керівництвом ЄС і США, про що було недвозначно заявлено міністром закордонних справ України в ході брифінгу 28 серпня”.
“На наш погляд, це неприховано демонструє межі самостійності в прийнятті рішень, попри те, що наші країни пов’язують, як було все-таки відзначено главою МЗС України, глибокі відносини на всіх рівнях”, – відзначили в білоруському зовнішньополітичному відомстві.
"Нехай тече нафта": США та Іран уклали мирну угоду про припинення воєнних операцій
Унаслідок удару США по ймовірному наркосудну в Тихому океані загинули троє людей
ВООЗ оголосила терміни завершення спалаху хантавірусу
Трамп припустив, що США "скоро зможуть" повернути санкції проти російської нафти