КИЇВ. 26 серпня. УНН. В Україні потрібно готувати резерв ліжок в лікарнях і докторів через COVID-19, і тому що в лікарнях хворіють лікарі. Про це заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська в ефірі ток-шоу “Пульс”, передає УНН.
“Моя точка зору — ми повинні вже готувати ліжка, резерв ліжок, і лікарів. Тому що у нас кожен день, навіть ось буквально сьогодні вранці, мені дзвонив один з керівників головних лікарів однієї з клінік, і говорив, що у нього захворіли всі (на COVID-19 — ред.). Ось, все лікарі, які є у відділенні, ось усі абсолютно захворіли. Зараз потрібно буде вирішувати питання, кого залучати”, — сказала Ольга Голубовська.
За її словами, зараз всі медпрацівники допомагають, як можуть, числяться вони офіційно чи ні.
Нагадаємо, Голубовська заявила, що в Україні почалася друга хвиля COVID-19.
Дніпро зазнало атаки рф, є загиблий та 9 поранених
ДБР відреагувало на перелом ребер у чоловіка в обласному ТЦК Миколаєва
В Одесі СБУ затримала агента рф, який реєстрував Старлінки для окупантів
Військовий адвокат про виплати, СЗЧ та повернення на службу – розбір кейсів військових