КИЇВ. 26 серпня. УНН. Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська заявила, що Україна — країна хронічних епідемій і тому потрібно зберегти інфекційні стаціонари на дотації держави. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу “Пульс”, передає УНН.
“Ми ж країна хронічних епідемій. Ви ж подивіться, ми і без цієї нової коронавірусної інфекції, ми ж не можемо вибратися. То у нас дифтерія, то у нас кір, треті в світі. Тому ми свої системи повинні реформувати з урахуванням того, що поки ми будемо країною-кризою суцільною, то у нас будуть зовсім інші хвороби. У нас будуть інфекційні хвороби постійно стрясати всіх на світі і ми тому повинні були залишити і службу протидії, і інфекційні стаціонари зберегти на дотації держави”, — сказала Ольга Голубовська.
Вона зазначила, що це не такі великі гроші, тому що у нас не застосовується дороге устаткування.
Нагадаємо, Голубовська розповіла про зростання важких випадків COVID-19 серед молодих людей.
КМДА звільнила директора лікарні після смерті військового - деталі
У Харківській області попередили про загрозу сарани - може поширитися з Дніпропетровської області
У Трампа і США переважно негативні відгуки у світі за новим опитуванням Pew: як оцінюють його дії щодо війни в Україні
Окупанти на ТОТ Запоріжжя нав’язують дітям російську ідентичність через гру - ЦНС