Інцидент трапився 6 травня, близько 20:40 на вулиці Антоновича біля приміщення прокуратури. Двоє співробітників управління нагляду за діяльністю ДБР Київської міської прокуратури, виходячи з роботи, побачили на вулиці Антоновича групу жінок, які обступили дівчину та витягнули з її рюкзака гаманець. Прокурори наздогнали злодійок, затримали їх та передали слідчо-оперативній групі Голосіївського управління поліції.



Як розповіла речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець, затриманими виявилися троє жительок Закарпатської області, які промишляють у столиці крадіжками. Гаманець у них вилучили, готується підозра. Постраждала дівчина подякувала прокурорам за втручання та оперативну реакцію.
Тим часом столична прокуратура відсудила у приватної фірми земельну ділянку площею понад 1 га біля музею у Пирогові.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»
У столиці попрощалися із загиблим у страшній ДТП 12-річним хлопчиком
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей