Після виходу Києва з червоної зони відкрилися для відвідувачів ресторани та торгові центри. Також у центр столиці повернулася молодь та музиканти. Справжнім магнітом стали тюльпани, які розквітли на Майдані Незалежності та біля мерії.






































Вікторія Бабич-Вепрєва, Борис КОРПУСЕНКО, «Вечірній Київ»
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
У мережі діляться кадрами без колеса огляду на Подолі у Києві
Кияни отримали січневі платіжки за тепло - Лубінець вимагає перевірки нарахувань
Розтрощив скутер і врізався в огорожу - нетверезого водія затримали у Києві