Кількість постраждалих в результаті землетрусу магнітудою 5,9 в столичному регіоні Японії зросла до 32. Транспортний рух частково відновлено.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.
Більшість постраждалих отримали забої і садна в результаті падінь під час підземних поштовхів, проте три людини отримали серйозні травми.
Найбільше число постраждалих (по 11 осіб) припадає на сусідні з Токіо префектури Сайтама і Тіба.
До теперішнього часу рух на більшості залізничних гілок столичного регіону і гілок метро відновлено.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про землетрус на півдні Хорватії, магнітуда підземних поштовхів склала 5,1.
Акції SpaceX коливаються біля позначки в $2 трлн після триденного обвалу
Майже 90 людей постраждали під час зіткнення потягів в Англії, 11 осіб у критичному стані
Розвідка Five Eyes попереджає про появу ШІ для руйнівних кібератак уже за кілька місяців
У Британії через спеку загинув тисячолітній дуб Робін Гуда