Кім Чен Ин відвідав меморіал солдатам, які загинули у Корейській війні

 Джерело

КИЇВ. 27 липня. УНН. Лідер КНДР Кім Чен Ин взяв участь в пам’ятних заходах з нагоди 67-ї річниці підписання угоди про перемир’я у Корейській війні (1950-1953 роки), яка відзначається в країні як День перемоги. Про це повідомило в понеділок агентство ЦТАК, інформує УНН.

Відзначається, що Кім Чен Ин відвідав кладовище учасників бойових дій і поклав квіти в пам’ять про загиблих. Він зазначив, що подвиг солдатів безсмертний, і їх героїчний бойовий дух будуть вічно пам’ятати в КНДР.

Також з нагоди річниці закінчення війни лідер КНДР вручив ряду воєначальників Корейської народної армії (КНА) нагородні пістолети “Пектусан”.

Річниця закінчення Корейської війни є національним святом КНДР і офіційно називається День перемоги у Вітчизняній визвольній війні. Бойові дії на Корейському півострові почалися 25 червня 1950 року і закінчилися 27 липня 1953 року. Коаліція 17 країн ООН на чолі з США воювала на боці Південної Кореї проти КНДР, яку підтримували Китай і Радянський Союз.

Бойові дії завершилися підписанням угоди про перемир’я в прикордонному пункті Пханмунджом у демілітаризованій зоні між Північчю і Півднем Кореї. При цьому формально Корейська війна не припинена до цього дня, так як повноцінний мирний договір не був підписаний.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *