Кличко повідомив про двох загиблих в “Охмадиті”: одна з них лікарка

 Джерело

Київ  •  УНН

8 липня 2024, 11:39  •  799 перегляди

Read in English

Двоє дорослих, у тому числі лікарка, загинули внаслідок російського ракетного обстрілу дитячої лікарні “Охматдит” у Києві 8 липня.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *