Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що за протестами в країні нібито стоять США. Він також вважає, що в країні сформувався клас “буржуйчиків”, які прагнуть влади.
Про це він заявив в інтерв’ю російським ЗМІ, передає ТАСС.
За його словами, за протестами в Білорусі, з одного боку, стоять зовнішні сили – насамперед, американці, які діють через центри в Польщі та Чехії. Але, з іншого боку, є і внутрішні причини.
“Це те, що в Білорусі виросло два нові покоління і сформувався невеликий клас “буржуйчиків”, які хочуть влади”, – цитує ТАСС білоруського президента.
Нагадаємо, раніше Лукашенко визнав, що “трохи пересидів” на посаді президента Білорусі. В той же час висловив впевненість, що тільки він зможе “захистити білорусів”.
Лукашенко також заявив, що просто так не піде.
“Я просто так не піду. Я чверть століття облаштовував Білорусь. До того ж, якщо я піду, моїх прихильників будуть різати”, – зазначив він в інтерв’ю російським ЗМІ.
Сьогодні білоруський президент дав інтерв’ю ряду російських видань. На даний момент воно не вийшло в ефір, а російські ЗМІ роздають новини з окремими цитатами.
Зеленський заявив, що обговорив із Трампом тристоронню зустріч у США за участю путіна
ЄС схвалив початок переговорів про вступ України
Фінляндія скасовує заборону на ядерну зброю на тлі зростання ризиків для безпеки
Навроцький висунув умову Зеленському для збереження ордена Білого Орла - Rzeczpospolita