Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь більше не буде тримати у себе нелегалів. Він зазначив, що у країни немає на їх утримання грошей через введені санкції.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Белт”.
“Я чесно сказав, що ми не будемо більше тримати тих, кого ви гнобили в Афганістані, Ірані, Іраку. У нас немає на це ні грошей, ні сил в результаті ваших санкцій. І, розумієте, ніхто не знає, що відбувається в Литві і на кордоні, це просто факт”, – заявив він.
Нагадаємо, сьогодні уряд Литви оголосив надзвичайний стан у зв’язку з напливом нелегальних мігрантів з території Білорусі.
Додамо, що 2 червня у зв’язку зі зростанням потоку нелегалів, співробітники Frontex почали охороняти кордон Литви з Білоруссю.
Що загрожує відносинам між Києвом і Варшавою
У Єврокомісії підтвердили, що для нових членів ЄС обговорюватимуть право вето
Лідери G7 запропонували "сильні ідеї, як примусити росію до миру", до низки обговореного США готові забезпечити backstop - Зеленський
Рейтинг довіри українців до Зеленського зріс, за ним йдуть Залужний і Буданов - опитування