КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Глава комітету національних збірних України Мирон Маркевич поділився своєю думкою щодо результатів жеребкування Ліги чемпіонів, де в груповому етапі будуть виступати два українські клуби — донецький “Шахтар” і київське “Динамо”. Слова фахівця наводить портал “1927.kiev.ua”, передає УНН.
“У „Шахтаря“ група дуже важка. Не думав, що буде настільки складно. „Динамо“ боротиметься з „Ференцварошем“ за третє місце. Для уболівальників такі матчі — додаткова інтрига. Їм цікаво. Тренерам — не дуже. Думаю, „Динамо“ має пройти в Лігу Європи”, — розпочав Маркевич.
Проте Маркевич виділив і позитивні моменти для команд при такому важкому жеребкуванні.
“Це величезний плюс для наших футболістів пограти проти таких гравців, як Роналду і Мессі. В Україну приїдуть команди топ-рівня. Шкода, що є труднощі з відвідуванням матчів на стадіонах”, — додав Маркевич.
Крім того додамо, “Шахтарю” належить зіграти в групі В проти “Реала”, “Інтера” і “Боруссії” М. Київське “Динамо” виявилося в квартеті G, де суперниками будуть “Ювентус”, “Барселона” і “Ференцварош”.
"Металіст 1925" змінив назву на ФК "Харків" та змінив клубну емблему
Англія у матчі проти Гани встановила рекорд за кількістю нічиїх на чемпіонатах світу
Алжир подав скаргу на суддівство до ФІФА через епізод за участю Мессі
"Кароліна Гаррікейнз" вперше за 20 років виграла Кубок Стенлі