Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що “на насильство буде відповідь насильством” після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів. Про це він повідомив у соцмережі Х, пише УНН.
Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати
Венс підкреслив, що “на насильство буде відповідь насильством”.
Нагадаємо
Американські військові завдали ударів по сховищах ракет і безпілотників та прибережних радіолокаційних станціях Ірану. Це стало відповіддю на атаку на торгове судно під прапором Сінгапуру в Ормузькій протоці.
Розвідка США попереджає, що Нетаньягу може підірвати мирну угоду Трампа з Іраном - WP
Зеленський показав звіти, які потрапляють путіну на стіл
Ілон Маск раптово втратив статус трильйонера — які причини
США оприлюднили офіційну угоду з Іраном. У документі 14 пунктів