Видалення ключових сервісів російського холдингу VK з магазину AppStore завдало серйозного удару по міфу про “непрацюючі санкції” та продемонструвало реальну ціну російського “імпортозаміщення”. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації РНБО України (ЦПД), інформує УНН.
Деталі
Зазначається, що Офіційне пояснення Apple щодо виконання вимог санкційного законодавства спричинило бурю емоцій як серед пересічних росіян, так і у владних кабінетах. Для кремля це стало черговим приводом для погроз та закликів відмовитися від iOS.
Проте ситуація наочно продемонструвала: населення, особливо молодь, цінує американські гаджети та звичний цифровий комфорт набагато більше, ніж риторику російської влади. Стає дедалі більш очевидним той факт, що у боротьбі з “ворожими” американськими технологіями путінський режим явно програє
Там оцінюють, що зараз кремль стоїть перед важким вибором: або “проковтнути” це приниження і продемонструвати власну безпорадність, або вдатися до “дзеркальних” кроків проти Apple, які, ймовірно, підірвуть рейтинги влади та спровокують невдоволення громадян не менше, ніж масові відключення інтернету чи зв’язку.
Нагадаємо
Раніше цього місяця держдума рф заборонила авторизацію на сайтах через іноземні пошти. За порушення власників ресурсів штрафуватимуть на суму до 700 тисяч рублів.
Мовні патрулі в Івано-Франківську дали свій ефект, заявив Марцінків
Парламент відкрив шлях до збільшення видатків на оборону на 1,56 трлн гривень
У Херсоні ворожий безпілотник влучив у цивільне авто, загинув чоловік
СБУ та 3-й армійський корпус ЗСУ затримали російського агента під Лиманом