КИЇВ. 21 вересня. УНН. В Київській області 31 заклад середньої освіти повністю переведено на дистанційне навчання через COVID-19. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає УНН з посиланням на пресслужбу КОДА.
“У зв’язку із виявленими підтвердженими випадками на захворювання на самоізоляції знаходиться 144 окремий клас у 81 закладі освіти – це 3969 учнів. Повністю переведено на дистанційну форму навчання 31 заклад загальної середньої освіти, в яких навчаються 13939 учнів», – повідомив Володін.
Повідомляється, що в Київській області випадки захворювання на коронавірус виявлено в 112 закладах освіти. 17908 учнів та вчителів переведені на дистанційне навчання.
Крім того, повідомляється, що у зв’язку з захворюванням на СОVID-19 на карантин закрито 17 закладів дошкільної освіти області.
Нагадаємо, у Києві через COVID-19 на дистанційне навчання перевели понад 320 класів.
Тетяна Вакуленко подає до суду через конфлікт навколо НМТ та звинувачення у нецензурній лексиці
Евакуація в Дніпропетровській області розширена - звідки примусово вивозять дітей і дорослих
На дорогах державного значення запровадили обмеження для вантажівок через спеку
21 червня - літнє сонцестояння, один з найсильніших днів року