У Білій Церкві жінка віддала свого білого шпіца на процедуру грумінгу, яка включає вичісування, стрижку, підрізування кігтів тощо. Як розповіли у поліції Київщини, через пів години працівники салону повернули 21-річній власниці собачку мертвим і пояснити причин не змогли.

Тоді вона звернулася до правоохоронців із заявою про вбивство собаки у ветклініці. Слідчі Білоцерківського управління поліції розпочали розслідування кримінального провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами (ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу). Санкція статті передбачає від одного до трьох років обмеження волі або від двох до трьох років тюрми.
Раніше слідчі Солом’янського управління поліції Києва розпочали кримінальне провадження за фактом загибелі тварини. На вулиці Сергія Берегового на Чоколівці невідомий викинув з вікна багатоповерхівки собаку. Пес розбився на смерть об асфальт.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»
Скандал через смерть пораненого військового та низка поршень: у Києві звільнять директора лікарні швидкої меддопомоги Дороша
Тижні благоустрою історичних пам'яток стартували у Києві - фоторепортаж з місця подій
У Києві затримали чоловіка, який зберігав наркотики на суму у понад 3 млн гривень
Щонайменше четверо загиблих та десятки поранених - Київ зазнав комбінованої атаки ворога