КИЇВ. 22 вересня. УНН. Фонд соціального страхування цього року компенсував втрачений за час хвороби заробіток для 1,35 млн українців, на ці цілі спрямовано 6,1 млрд грн. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ФССУ.
“Упродовж січня-серпня допомогу по тимчасовій непрацездатності від Фонду соціального страхування України отримали 1,35 мільйонів застрахованих осіб на загальну суму 6,1 мільярди гривень”, – йдеться у повідомленні.
У ФССУ нагадали, що за час тимчасової непрацездатності внаслідок хвороби, травми, догляду за хворим членом родини або ізоляції від COVID-19 фонд компенсує втрачений дохід.
“Фінансування відповідної допомоги сьогодні здійснюється ФССУ в оперативному режимі – для забезпечення більшого соціального захисту у період карантину, кошти направляються Фондом упродовж одного робочого дня з моменту прийняття заяви-розрахунку від роботодавця”, – додали у фонді.
Нагадаємо, ще у липні в ФССУ обіцяли виплачувати лікарняні і декретні протягом доби.
Apple домовилася з Intel про розробку та виробництво чіпів у США – Трамп
Стармер наказав постачати збагачений уран для українських АЕС
Трамп розглядає запровадження санкцій проти рф на тлі падіння цін на нафту
Окупаційна влада Криму запровадила графіки відключення електроенергії