Завдяки зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими додому повертаються 92 військовослужбовця ЗСУ, 20 тероборонців, 11 нацгвардійців, троє прикордонників, по двоє представників Військово-морських сил та Державної спеціальної служби транспорту.

Більшість з визволених воїнів захищали Україну на Бахмутському та Соледарському напрямках, а також на Запоріжжі, Херсонщині та Луганщині. Як повідомили у Координаційному штабі, 48 зі 130 звільнених захисників вважалися зниклими безвісти.



Частина з урятованих мають поранення, численні контузії та втрачені кінцівки. Також з полону звільнили двох рідних братів, які воювали в районі Бахмута. Найстаршому з повернутих додому захисників виповнилося 58 років, наймолодшому — 21 рік.
Як повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, великодній обмін полоненими відбувався протягом останніх днів у декілька етапів.
Загалом за минулий тиждень команді Координаційного штабу вдалося визволити з неволі ворога 230 наших воїнів. Усі вони зможуть відсвяткувати Паску.
На початку березня Україна повернула з російського полону також 130 воїнів, серед них — чотири захисниці.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»
росія фейками намагається зняти з себе відповідальність за удар по Києву - ЦПД
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці