Ситуація з коронавірусом в Закарпатській області настільки важка, що наприкінці тижня регіон може зіткнутися з колапсом медичної системи.
Про це на брифінгу заявив головний лікар обласної клінічної лікарні ім. А. Новака Юрій Яцина.
За його словами, лікарні на сьогодні 120 пацієнтів, які потребують кисневої терапії. Причому половина з них має лежати в реанімації.
“А в самій реанімації у нас усього шість ліжок і розширити її неможливо. Щодня в нашому закладі використовують 25-30 кисневих балонів, вранці у нас залишалося лише 5. Цього вистачить години до 16 не більше. І що скажете мені з цим робити? Як рятувати життя?”, – зазначив Яцина.
Він також закликав людей з коронавірусом не виходити з дому.
“Мені все одно, чи ви вірите в цю недугу! Ми з моїми колегами спираємося на доказову медицину. І щодня стикаємося зі смертю. Просто вдягніть маску, дотримуйтесь дистанції – це не так важко! Допоможіть нам, тому що наприкінці тижня будемо мати колапс”, – дода влікар.
У російському гуково після атаки дронів горить нафтобаза – ASTRA
Президент Болівії оголосив надзвичайний стан через масові блокади доріг та дефіцит пального
Іранська делегація вирушила до Швейцарії на переговори зі США, попри нові бої в Лівані
У таборі для переселенців у Конго зафіксували понад 30 смертей, частина випадків пов'язана з Еболою