КИЇВ. 8 вересня. УНН. Під час зустрічі радників у “нормандському форматі” українська сторона підніме питання загибелі українських військових, внаслідок загострення на Донбасі. Про це під час скацп-включення в ефірі програми “Свобода слова” заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє УНН.
“Станом на зараз зустріч радників залишається в графіку і Україна до неї ретельно готується. Безумовно, загибель наших солдатів буде одним із тих питань, яке буде дуже жорстко обговорене” — заявив міністр.
Як писав УНН, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявляв, що зустріч радників лідерів “нормандської четвірки” відбудеться до 10 вересня.
Своєю чергою, Кулеба очікує міністерської зустрічі у “нормандському форматі” протягом вересня.
Україна розраховує відкрити перший кластер переговорів про вступ до ЄС уже 15 червня
Трамп заявив, що загроза ядерної зброї Ірану важливіша за ризики для світової економіки
"Тішить Путіна". Туск відреагував на рішення Навроцького щодо Зеленського
Чому Путін почав програвати війну Україні — пояснення експертів