На зустрічі радників лідерів “нормандського формату” обговорять питання загострення на Донбасі

 Джерело

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Під час зустрічі радників у “нормандському форматі” українська сторона підніме питання загибелі українських військових, внаслідок загострення на Донбасі. Про це під час скацп-включення в ефірі програми “Свобода слова” заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє УНН.

“Станом на зараз зустріч радників залишається в графіку і Україна до неї ретельно готується. Безумовно, загибель наших солдатів буде одним із тих питань, яке буде дуже жорстко обговорене” — заявив міністр.

Як писав УНН, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявляв, що зустріч радників лідерів “нормандської четвірки” відбудеться до 10 вересня.

Своєю чергою, Кулеба очікує міністерської зустрічі у “нормандському форматі” протягом вересня.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *