Новини ООС: російські окупанти тричі порушили умови перемир’я на Донбасі

 Джерело

Минулої доби, 23 серпня, збройні формування Російської Федерації на Донбасі тричі порушили умови перемир’я, обстрілявши сили ЗСУ біля Авдіївки та Зайцевого. Також бойовики займались інженерним обладнанням своїх позицій поблизу Мар’їнки.

Про це повідомили у пресцентрі ООС.

Як зазначається, на переважній більшості ділянок відповідальності українських підрозділів обстрілів не зафіксовано. Українські військовослужбовці у районах виконання завдань дотримуються режиму припинення вогню та перебувають напоготові до адекватного реагування на ймовірні підступні дії противника.

“Водночас поблизу Авдіївки зафіксовано вогневу активність збройних формувань Російської Федерації зі стрілецької зброї та підствольного гранатомета, а біля Зайцевого – відмічено декілька пострілів зі стрілецької зброї. В обох випадках постріли були провокативними та не несли загрози життю нашим воїнам, тому українські захисники зброю у відповідь не застосовували”, – повідомили у штабі.

Крім того, минулої доби виявлено факт інженерного обладнання позицій у бік підрозділів ЗСУ неподалік Мар’їнки з напрямку тимчасово окупованого населеного пункту Олександрівка.

“Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає. Ситуація у районі проведення операції залишається повністю контрольованою українськими воїнами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 серпня підрозділи Об’єднаних сил зафіксували один постріл, який здійснили збройні формування Російської Федерації. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *