За вихідні всі школи Одеси перетнули 80% бар’єр вакцинації співробітників. З понеділка вони продовжать роботу в штатному режимі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Думську”.
Директор міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич заявила, що всі школи можуть продовжувати працювати, не йдучи на дистанційне навчання.
До введення “жовтої” епідемічної зони 23 вересня не були готові дев’ять міських шкіл: № 51, 59, 58, 68, 118, 122, 23, 76, 111 і Європейський ліцей.
23 і 24 числа вони працювали очно, оскільки всі невакциновані працівники зробили ПЛР-тести.
“На вихідних же вони поліпшили статистику по щепленнях і перетнули 80%-й бар’єр вакцинації, необхідний для продовження роботи”, – йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що в Закарпатській області майже половина шкіл перейшла на дистанційне навчання.
РБК-Україна писало, що Львівська область перевела на дистанційку понад 85% шкіл.
Оперував у Odrex попри судову заборону – як PR обвинуваченого у медичній недбалості лікаря працює проти нього
Погода в Україні і Києві 20-21 червня - коли буде спека і де чекати дощ
Графіки відключень світла у Криму ввели з 22 червня - як діють обмеження
Українці в ЄС - як виплати біженцям і тимчасовий захист впливають на роботу