«Іти до своєї мети треба наполегливо», – під таким девізом випускниця гімназії «Троєщина» Валерія Базик готувалася до ЗНО. Вона отримала аж дві «двохсотки» – з біології та хімії та по 198 балів із математики та української мови.
Дівчина зізнається, що готувалася до тестів ретельно, але не думала, що буде такий блискучий результат.
– Вдячна своїм учителям Ользі Савелій та Тетяні Зубарук. Без них я б не досягла таких висот, – додає вона.
Валерія подала документи на вступ до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, бо вважає професію лікаря однією з найблагородніших.
Нагадаємо, вступна кампанія 2020: які нововведення чекають на абітурієнтів
Марія Катаєва
Кияни отримали січневі платіжки за тепло. У “Київтеплоенерго" пояснили ситуацію
У Києві затримали чоловіка за продаж зброї через поштомати
У Лаврі та Мистецькому арсеналі у Києві триває гасіння пожеж після масованого удару рф
Без світла залишалось понад 140 тисяч киян північної частини міста